Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Motorola ROKR ZN50 – multimedia në xhep

  Share

  Motorola ROKR ZN50 – multimedia në xhep

  Mesazh nga dannchee prej Mon Jul 13, 2009 7:06 am

  Derisa të gjithë presin padurim që edhe Motorola të paraqet pajisjen e vet me sistemin operativ Android të Google, kjo kompani amerikane ka paraqitur edhe një model intrigues. Bëhet fjalë për telefonin ROKR ZN50 me ekran të ndjeshëm në prekje, i cili me dizajnin e tij ngjan shumë me brendin Nokia XpressMusic.
  Ky është telefoni i parë i kësaj kompanie e cila në vete përmban pamjen Motorola Panorama e cila ka tre paraqitje të ndryshme të ekraneve.

  Motorola ROKR ZN50 ekran TFT me madhësi prej 2.5 inçësh me rezolucion 240 x 427 piksela, fotoaparat prej tre megapikselash me auto-fokus, pranues të integruar për GPS, stereo Bluetooth dhe mbështetje për HSDPA.

  Kapacitetet për ruajtjen e dhënave janë të mira dhe në telefon mund të vendosen rreth 16 GB hapësirë të dhënave me anë të kartelave të memories microSD.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:16 am