Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  4 GB në syze dielli

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  4 GB në syze dielli

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 7:30 pm

  A ju vjen turp që pas vetes të bartni memorie USB, shtiruni që janë “vetëm syze dielli” dhe atë hiq më pak se të Calvin Klein.
  Syzet e diellit të vijnë nga kompania prestigjioze Calvin Klein, në vete fshehin memorien USB prej 4 GB e cila vjen si shtojcë.

  Këto nuk janë syzet e para me memorie, por këto vijnë me firmë dhe do tu kushtojnë 200 dollarë, nëse jetoni në SHBA.

  Edhe pse nuk kemi fort merak t’i përzihemi Calvin Kleinit në vendimet e veta, kjo far pajisje e cila do të paraqitet në tetor të këtij viti është bukur e paqartë për ne.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:22 pm