Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Del Piero: Juve do të ketë një sezon të shkëlqyer

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Del Piero: Juve do të ketë një sezon të shkëlqyer

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 7:02 pm

  Kapiteni legjendar i Juventusit, Alessandro Del Piero, ka thënë se skuadra e tij është duke u përgatitur për të zhvilluar një sezon të jashtëzakonshëm.
  “Jemi duke punuar me entuziazëm të madh. Këto ditë janë shumë të rëndësishme. Trajneri, stafi dhe disa bashkëlojtarë janë të rinj në skuadër, mirëpo gjithçka po shkon mirë dhe shpresojmë që do të vazhdojë kështu, sepse ne dëshirojmë të fitojmë”, ka thënë ikona bardhezi për “Corriere dello Sport”.

  Ditë më parë transferi i sivjetmë i Juventusit, Diego, e quajti Del Pieron “gjeni të futbollit”, ndërsa kapiteni e ka falënderuar brazilianin, duke shtuar se “ky vit do të jetë shumë më i mirë se viti i kaluar”.

   Ora është Fri Feb 23, 2018 8:46 pm