Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cech shpreson në përforcime të reja

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Cech shpreson në përforcime të reja

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 7:00 pm

  Portieri i Chelseat, Petr Cech, është i patrazuar dhe shpreson se do të ketë arritje të reja në Stamford Bridge, si edhe largime nga klubi.
  “Ekipi gjithmonë ka nevojë për një, dy ose tre lojtarë të rinj. Por kjo varet nga idetë e trajnerit. Ne kemi një trajner i cili dëshiron të mësojë më shumë për ekipin para se të bëjë blerje të reja”, ka thënë çeku.

  “Mendoj se është shumë herët për nënshkrime të reja. Tash do të kalojmë një javë në stërvitje në Londër dhe pastaj do të largohemi për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në një turne 10-ditor”.

  “Andaj ka ende shumë kohë dhe hapësirë për të bërë përforcime të reja. Jam i sigurt se do të ketë arritje të reja, si edhe largime nga klubi. Chelsea sigurisht se do të bëjë biznes”, ka shtuar Cech.

   Ora është Fri Feb 23, 2018 8:45 pm