Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Lampard: Rooney më i miri me të cilin kam luajtur

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Lampard: Rooney më i miri me të cilin kam luajtur

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 6:57 pm

  Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, ka thënë se sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, është lojtari më i mirë me të cilin ka luajtur ndonjëherë.
  “‘Wazza’ është më i miri me të cilin kam luajtur ndonjëherë. Kur Wayne ‘eksplodoi’ në skenën e Anglisë në moshën 17-vjeçare, asnjëherë nuk kisha parë si ai dhe si fuqia e tij”.

  “Njohuritë e tij janë të jashtëzakonshme- dhe pikërisht ato janë çelësi i fuqisë së tij. Zola ishte një lojtar i klasit të lartë dhe është po ashtu i tillë edhe si trajner. Mirëpo futbolli të cilin e prodhon Wayne për Anglinë e bën atë lojtar shumë të veçantë”, ka thënë Lampard për “Daily Star Sunday”.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:35 pm