Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Kaka: Ne kushtojmë shumë

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Kaka: Ne kushtojmë shumë

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:54 pm

  Njëri nga mega-transferët e sivjetmë të Real Madridit, Ricardo Kaka, thotë se superyjet si ai, Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema, vlejnë aq sa kanë paguar Mbretërit për të siguruar shërbimet e tyre.
  “Arsyeja që Real Madridi ka vendosur të paguajë aq shumë para për ne është sepse ne vlejmë aq, apo? Sepse ne e kemi treguar vlerën tonë me futbollin që kemi shfaqur gjatë viteve të fundit”.

  “Ne merremi me sportin i cili paguan para për shërbimet tona dhe në këtë sferë këto para ia vlen të paguhen”.

  “Sa i përket Cristiano Ronaldos, i cili është lojtari më i shtrenjtë i të gjitha kohërave, ai ka treguar se është më i miri dhe se vlen të paguhen ato para për të”.

  “Të them të vërtetën, jam i lumtur që Real Madridi ka paguar gjithë ato para për mua. Kjo nuk paraqet ndonjë formë presioni për mua, por është përgjegjësi. Mirëpo në asnjë mënyrë kjo nuk do të krijojë efekt negativ- por e kundërta”, është cituar Kaka nga “Marca”.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:55 pm