Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Terry kërkon të bisedojë me Cityn

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Terry kërkon të bisedojë me Cityn

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:51 pm

  Kapiteni i Bluve, John Terry, ka kërkuar nga drejtuesit e Chelseat që ta lejojnë të bisedojë me Manchester Cityn.
  News of the World” njofton se mbrojtësi anglez ka kërkuar nga pronari i Chesleat, Roman Abramovich, që t’i jep lejë që të takohet me përfaqësuesit e skuadrës ‘pasanike’.

  Klubi dhe Abramovich nuk dëshirojnë ta lejojnë largimin e Terryt as për 50 milionë funte, mirëpo vetë lojtari dëshiron të takohet me drejtuesit e Cityt për të dëgjuar se çfarë ofrojnë ata për të.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:17 pm