Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Benitez: Kemi pasur oferta për Torres

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Benitez: Kemi pasur oferta për Torres

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:50 pm

  Trajneri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ka njoftuar se Liverpooli ka refuzuar një numër të madh ofertash për sulmuesin Fernando Torres.
  Chelsea, Manchester City, Manchester Unitedi dhe Real Madridi janë skuadrat të cilat kanë kërkuar shërbimet e sulmuesit spanjoll, mirëpo Torres është i lumtur në Anfield.

  “Kemi pasur disa oferta të mëdha për disa nga lojtarët kyç këtë verë, duke përfshirë edhe Torresin. Klubet e kërkonin Fernandon dhe ne jemi kontaktuar nga agjentët e këtyre klubeve. Mirëpo ne e dinim se cilado ofertë që vinte, përgjigja ishte JO”, ka thënë Benitez.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:51 pm