Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Hughes i vendosur të transferojë Lescott

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Hughes i vendosur të transferojë Lescott

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:48 pm

  Menaxheri i Manchester Cityt, Mark Hughes, dëshiron të mbyllë sa më shpejt marrëveshjen me mbrojtësin e Evertonit, Joleon Lescott.
  Sipas Mail on Sunday, çfarëdo që vendos kapiteni i Chelseat, John Terry, Hughes është i vendosur të transferojë edhe Lescott për të forcuar mbrojtjen.

  27-vjeçari ka një lidhje të fuqishme me menaxherin David Moyes që kur skocezi e transferoi atë nga Wolves dhe i ndihmoi të bëhet një prej mbrojtësve më të mirë në Premier League, si dhe një pjesëtar i rregullt i kombëtares angleze.

  Por shansi për të marrë më shumë se 100 mijë euro në javë si edhe projekti premtues i Cityt mund të jenë një nxitje për lojtarin, ndërsa oferta e pasur nga City mund të jetë e kënaqshme edhe për Evertonin.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:22 am