Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Van Persie ka refuzuar Chelsan dhe Cityn

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Van Persie ka refuzuar Chelsan dhe Cityn

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:46 pm

  Sipas mediave angleze, sulmuesi i Arsenalit, Robin van Persie, ka refuzuar dy oferta të majme nga Chelsea dhe Manchester City, për të mbetur me topçinjtë.
  Drejtuesit e Chelseat kishin qenë të bindur se do të mund ta transferojnë sulmuesin holandez këtë verë.

  Mail on Sunday shkruan se edhe Manchester City, krahas Chelseat, kishte dërguar ofertë për shërbimet e Robin van Persiet, me një pagë prej më shumë se 100 mijë euro në javë për lojtarin.

  Pavarësisht ofertave, Van Persie kishte vendosur të vazhdojë kontratën me topçinjtë, me një pagë prej 80 mijë funtesh në javë, duke refuzuar edhe oferta nga Juventusi dhe Interi.

  Vendimi i holandezi ishte një dështim i madh për menaxherin e ri të Chelseat, Carlo Ancelotti, i cili ende është në përpjekje për të nënshkruar me lojtarë kreativ, të cilët mendon se i duhen ekipit.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 5:15 pm