Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nedved: Nuk vesh fanellë tjetër përveç asaj bardhezi

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Nedved: Nuk vesh fanellë tjetër përveç asaj bardhezi

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:45 pm

  Ish-mesfushori i Juventusit, Pavel Nedved, ka sqaruar planet e tij për të ardhmen pasi refuzoi mundësinë për të luajtur për rivalin e përjetshëm të Zonjës së Vjetër, Inter.
  Presidenti i Juves, Giovanni Cobolli Gigli, i bëri Nedvedit një ofertë që të merr ndonjë rol drejtori në skuadër, mirëpo çeku ka thënë se nuk do ta pranojë as këtë rol tani për tani.

  “Kam vendosur që të pensionohem, së paku nga Italia. I falënderoj njerëzit dhe skuadrat të cilat kanë shprehur interesim për mua dhe për besimin që kanë tek unë që mund të luaj edhe një vit. Mirëpo, unë nuk mund të vesh tjetër fanellë, përveç asaj me të cilën kam luftuar gjithë këto vite”.

  “Ndërsa tani më duhet ta refuzoj edhe propozimin e Juventusit për një rol drejtori ose menaxheri në klub. Ende nuk ekziston baza që të jem pjesë e këtij menaxhmenti”, ka thënë ‘Furia çeke’.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:31 am