Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Chelsea me mega-ofertë për Ibrahimovicin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Chelsea me mega-ofertë për Ibrahimovicin

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:40 pm

  Chelsea ka njoftuar se do të bëjë një ofertë marramendëse prej 60 milionë funtesh (70 milionë euro) për sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimovic.
  Përveç shumës së parave, Blutë do të ofrojnë edhe shërbimet e dy lojtarëve që kërkohen nga Interi, Ricardo Carvalho dhe Deco, dhe kjo duket të jetë një ofertë e cila vështirë do të refuzohet nga skuadra zikaltër.

  “Jam i vetëdijshëm se Chelsea dëshiron shërbimet e mia dhe është mjaft joshëse. Chelsea është njëra nga skuadrat më të mëdha në Evropë, ndërsa Liga Premier është njëra nga ligat më të mira në botë”, është cituar Ibra nga “News of The World”.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:24 pm