Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  United do të presë Agueron

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  United do të presë Agueron

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:37 pm

  Manchester Unitedi do të presë për ta bërë ofertën për sulmuesin e Atletico Madridit, Sergio Aguero.
  The Mirror” shkruan se Atletico vazhdon të mbahet në kërkesën prej 52 milionë funtesh për sulmuesin e vet, ndërkohë një tjetër problem për Djajtë e Kuq është edhe paga e argjentinasit, i cili kërkon 200.000 funte.

  United është i bindur se Atletico do ta ndërrojë këtë çmim, mirëpo duhet të kihet parasysh edhe konkurrenca e Real Madridit dhe Manchester Cityt.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:44 am