Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Berisha drejt Gjermanisë

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Berisha drejt Gjermanisë

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:36 pm

  Sulmuesi i Burnleyt, Besart Berisha, mund të transferohet te Arminia Bielefeldi pasi i është bashkëngjitur kësaj skuadre në prova.
  Qëndrimi i sulmuesit shqiptar te Burnley është shoqëruar me disa huazime në skuadra të ndryshme, ndërsa kontrata e tij me skuadrën angleze përfundon pas një viti.

  Ekipet gjermane e njohin Besart Berishën, i cili më herët ka qenë pjesë e Hamburgut, kështu që ai aktualisht është duke u testuar te Bielefeldi, dhe mund të ndodhë që sezonin që vjen të luajë në Bundesliga.

  “Jemi duke përcjellë disa lojtarë këto ditë. Të gjithë ata na janë bashkëngjitur në prova, dhe nëjri prej tyre është Besart Berisha”, ka thënë trajneri i Bielefeldit, Thomas Gerstner për “Neue Westfalische Zeitung”.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:19 pm