Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Valdano ua tregon derën holandezëve

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Valdano ua tregon derën holandezëve

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:35 pm

  Drejtori gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, ka konfirmuar se lojtarët holandezë të Los Blancos mund të largohen të gjithë nëse marrin oferta të përshtatshme.
  El Mundo Deportivo” njofton se Valdano i ka thënë kontingjentit holandez, të përbërë nga Klaas-Jan Huntelaar, Royston Drenthe, Wesley Sneijder, Rafael Van Der Vaart, Arjen Robben dhe Ruud Van Nistelrooy, se do të largohen nga Santiago Bernabeu nëse vjen ndonjë ofertë e pranueshme.

  Të gjithë lojtarët e përmendur po kërkohen nga skuadra të shumta evropiane, ndërsa disa prej tyre do të përdoren për shkëmbim me ndonjërën nga shënjestrat e Mbretërve.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:36 am