Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Juve nuk do ta blejë Grosson

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Juve nuk do ta blejë Grosson

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jul 12, 2009 5:33 pm

  Të hënën pritet të bëhet kompletimi zyrtar i transferimit të mesfushorit Felipe Melo nga Fiorentina, ndërsa drejtori sportiv i Juventusit, Alessio Secco, thotë se bardhezinjtë nuk kanë nevojë për mbrojtës të krahut të majtë.
  Është spekuluar se Juventusi dëshiron ta transferojë mbrojtësin e Lyonit, Fabio Grosso, gjatë këtij afati kalimtar, ndërsa duke folur për JuveChannel, Secco tha se Bianconerët nuk kanë nevojë për mbrojtës të krahut.

  “Nuk do të blejmë mbrojtës të krahut të majtë këtë verë, sepse ne tashmë i kemi Molinaron dhe De Ceglien”, tha Secco.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:07 am