Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Zyrtare: Barca huazon Caceres te Juve | Sport

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Zyrtare: Barca huazon Caceres te Juve | Sport

  Mesazh nga RimnicCk. prej Wed Jul 08, 2009 5:01 am  Kampioni i Spanjës dhe Evropës, Barcelona, ka pohuar se mbrojtësi Martin Caceres sezonin e ardhshëm do të luajë si i huazuar në radhët e Juventusit.
  Caceres bëhet kështu përforcimi i katërt i Juventusit këtë verë, pasi biankonerët tashmë kanë angazhuar Fabio Cannavaron, Diegon dhe Felipe Melo.

  “Barcelona dhe Juventusi kanë arritur marrëveshje për huazimin njëvjeçar të Jose Martin Caceres. Në këtë periudhë Juventusi do ta paguajë pagën e plotë të uruguaianit dhe do të ketë opsion ta bëjë transferimin e përhershëm për një shumë prej 11 milionë eurosh si edhe një milion shtesë në varësi të sukseseve të lojtarit”, thuhet në deklaratën e Barcelonës.

  22-vjeçari kaloi në Barcelona në verën e kaluar, por nuk arriti të gjejë vend të rregullt në formacionit të parë të blaugranëve.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:18 am