Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Oxford English Dictionary v.11 PORTABLE

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Oxford English Dictionary v.11 PORTABLE

  Mesazh nga RimnicCk. prej Tue Jul 07, 2009 3:27 am


  Botimi
  i ri Oxford English Dictionary, ofron një përshkrim të gjuhës angleze.
  Me qasje të menjëhershme mbi 240.000 fjalë, frazat, dhe definicionet,
  ky program është ideale për të gjithë që kanë nevojë për një up-to-date
  dictionary e tanishme anglisht në PC e tyre për studim, punë, shtëpi
  apo diqka tjeter...

  Shpresoj te ju ndihmoj ky fjalor...SUKSESES  Mediafire:
  mediafire.com file/vmmzfoh1gqj/Oxford English Dictionary v.11 PORTABLE.rar   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:55 pm