Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nxenesi Ne Klas...! HummoR

  Share

  Nxenesi Ne Klas...! HummoR

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Fri Apr 17, 2009 8:05 am

  nje nxenes pa dashje pordh ne klas ne ore te mesimit dhe tash profesori e qet jasht i thot pisi njehere dil jasht, ai nxansi nervozohet dhe del te shajt profesorin edhe rastesisht e nin petagogu dhe e vet pse po e shan profesorin, ai nxansi ja kthen thot po qysh bre mos em shajt kur mua me qiti jasht ne ajr te pastert e ata e thithin kundermimin...!

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:41 pm