Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Interesimi për prezantimin e Ronaldos sa edhe për El Classico

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Interesimi për prezantimin e Ronaldos sa edhe për El Classico

  Mesazh nga RimnicCk. prej Mon Jul 06, 2009 7:20 am  Mediat spanjolle kanë përcjellë lajmin se në Santiago Bernabeu
  do të grumbullohen më shumë se 75 mijë fansa për të parë prezantimin e
  Cristiano Ronaldos.
  AS dhe Marca kanë shkruar se stadiumi i
  Realit do të jetë i mbushur përplot, edhe pse ky nuk do të jetë derbi
  në mes të Real Madridit dhe Barcelonës, por prezantimi i futbollistit
  më të shtrenjtë në historinë e futbollit.

  Cristiano Ronaldo, i cili i kushtoi Realit 94 milionë euro, do të
  paraqitet për të parën herë para publikut spanjoll sonte në ora 21.

  Të bazuar në praninë e 50 mijë fansave që ndoqën prezantimin e Kaka një
  javë më parë, Reali ka dyfishuar stafin në Bernabeu për ngjarjen e
  sotme.

  Nuk do të jenë vetëm fansat spanjoll që do të ndjekin portugezin, por
  pritet të ketë të ardhur edhe nga Portugalia për të parë Alfredo di
  Stefano i cili do t’ia dhurojë fanellën me numër 9 Ronaldos

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:27 am