Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Barcelona e gatshme të transferojë Forlan

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Barcelona e gatshme të transferojë Forlan

  Mesazh nga RimnicCk. prej Mon Jul 06, 2009 7:19 am  Barcelona raportohet se e ka marrë me seriozitet transferimin e
  sulmuesit të Atletico Madrid, Diego Forlan, pasi nuk arrin të sigurojë
  marrëveshje për sulmuesin e Valencias, David Villa.
  Presidenti
  i Valencias, Manuel Llorente, do të mbajë një konferencë për media sot
  ku pritet të tregojë të rejat e fundit në lidhje me situatën e David
  Villas dhe bashkë-lojtarëve të tij, Juan Mata dhe David Silva.

  AS shkruan se Barcelona nuk do të lejojë që situata të zvarritet dhe
  nëse Llorente thotë se ai nuk është i gatshëm ta shesë Villan për një
  çmim të arsyeshëm, kampioni i Evropës do të rikthehet kah Forlan.

  Uruguaiani është favorit i drejtorit të Barcës, Txiki Begiristain, i
  cili ka qenë i gatshëm të nënshkruajë me ish-sulmuesin e Manchester
  United para se ish-trajneri Frank Rijkaard ta bllokonte transferimin
  dhe të blinte Eidur Gudjohnsen nga

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:08 am