Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Terry nuk do të largohet kurrë nga Chelsea

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Terry nuk do të largohet kurrë nga Chelsea

  Mesazh nga RimnicCk. prej Mon Jul 06, 2009 7:19 am  Menaxheri i ri i Chelseat, Carlo Ancelotti, thotë se John Terry
  do të mbetet në Chelsea dhe se kapiteni nuk është në shitje për
  kurrfarë çmimi.
  Në disa ditët e fundit vazhdimisht po
  shkruhet për një ofertë astronomike të Manchester Cityt për kapitenin e
  bluve. Chelsea ka refuzuar tashmë dy oferta, por spekulohet se City do
  të provojë shansin për të marrë Terryn edhe njëherë duke ofruar 45
  milionë funte.

  “John Terry është simbol i ekipit. Ai do të jetë kapiten në sezonin e
  ardhshëm. Ai ka thënë se dëshiron të mbetet këtu përgjithmonë dhe ne
  duam ta mbajmë atë përgjithmonë”, ka thënë Ancelotti.

  “City interesohet për Terryn, por nuk ka çmim me të cilin do ta shesim.
  Terry do të jetë gjithmonë në Chelsea”, ka shtuar italiani.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:57 pm