Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Zyrtare: Chelsea pohon transferimin e Zhirkov

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Zyrtare: Chelsea pohon transferimin e Zhirkov

  Mesazh nga RimnicCk. prej Mon Jul 06, 2009 7:18 am  Chelsea ka pohuar se ka angazhuar mesfushorin e majtë rus të CSKA Moskës, Yuri Zhirkov.Rusi një kohë të gjatë është lidhur me një kalim në ekipin anglez, ndërsa për të e interesuar ishte edhe Barcelona.

  “Ekipi i Chelseat mund të pohojë se është arritur marrëveshje me CSKA
  Moskën për transferimin e Yuri Zhirkov. Lojtari është në Londër dhe sot
  do t’i bashkohet ekipit pasi të tejkalojë testet mjekësore dhe të
  arrijë marrëveshje për kushtet personale”, thuhet në publikimin në ueb
  faqen e Chelseat.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:07 pm