Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Chelsea do të dërgojë ofertë për Sneijder

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Chelsea do të dërgojë ofertë për Sneijder

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 11:22 pm  Chelsea është duke menduar të bëjë ofertë për mesfushorin e Real Madridit, Wesley Sneijder.News
  of the World shkruan se blutë tashmë kanë hequr dorë nga nënshkrimi me
  yllin e Bayern Munich, Franck Ribery, dhe kanë kthyer vëmendjen kah
  mesfushori holandez.

  Pozita e Sneijder në Bernabeu është në dyshim, pas arritjes nga Manchester United të Cristiano Ronaldos.

  Dhe, Chelsea do të përpiqet të arrijë marrëveshje me çmim të
  përgjysmuar për 25-vjeçarin, i cili nënshkroi për 22.5 milionë funte dy
  vite më herët.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:28 am