Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Silva: Dua të hy në histori të Milanit

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Silva: Dua të hy në histori të Milanit

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:17 pm  Mbrojtësi 24-vjeçar i Milanit, Thiago Silva, dëshiron të ndjekë
  hapat e bashkëkombësit të tij, Ricardo Kaka, dhe të hyjë në historinë e
  Milanit duke fituar Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm.
  “Nuk
  kam luajtur gjashtë muaj dhe kjo më ka lënduar, mirëpo tani do të vijnë
  shumë gjëra të mira, Scudetto dhe Liga e Kampionëve, ndërsa Milani mund
  të arrijë sukses në të dyja frontet”.

  “Dëshiroj të hy në historinë e Milanit, ashtu siç bëri Kaka. Nëse
  dëshmoj vlerat e mia, po ashtu mund të kthehem edhe në përfaqësuesen e
  Brazilit”, ka thënë Silva për “Jornal do Brasil”.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:27 pm