Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Milani duhet të ofrojë 20 milionë euro për Fabianon

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Milani duhet të ofrojë 20 milionë euro për Fabianon

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:17 pm  Një ofertë prej 20 milionë eurosh do të bëjë që Sevilla t’i fillojë bisedimet me Milanin për sulmuesin Luis Fabiano.Il Corriere dello Sport
  njofton se agjenti i brazilianit është i bindur se nëse Rossonerët
  bëjnë ofretë, atëherë skuadra andaluziane do të lëshojë pe.

  “Mendoj se një ofertë ndërmjet 20 dhe 22 milionë eurosh do të sillte deri te marrëveshja”, është shprehur agjenti i 28-vjeçarit.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:26 pm