Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Lyoni kthehet kah Martins

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Lyoni kthehet kah Martins

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:16 pm  Olympique Lyon raportohet se ka në planë të bëjë ofertë për sulmuesin e Newcastle United, Obafemi Martins. News
  of the World shkruan se Lyon e sheh sulmuesin nigerian si zëvendësim të
  përkryer për të larguarin Karim Benzema, i cili u transferua në Real
  Madrid për një shumë prej 35 milionë funtesh.

  Edhe pse Martins ka thënë se ai dëshiron të qëndrojë në klub,
  pavarësisht rënies nga Liga Premier, ekipi anglez pritet ta shesë dhe
  të përfitojë materialisht nga largimi i Martins.

  Për të interesim ka shprehur edhe kampioni i Bundesligës, Wolfsburg.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:21 am