Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Tottenham i interesuar për Figon

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Tottenham i interesuar për Figon

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:15 pm  Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, thotë se ai ka folur
  me mesfushorin e Interit, Luis Figo, rreth mundësisë që portugezi ta
  luajë sezonin e tij të fundit në White Hart Lane.
  Ish-lojtari
  i Barcelonës dhe Real Madridit, Figo, zbuloi se do të largohet nga
  futbolli aktiv që nga fundi i sezonit të kaluar, por Redknapp thotë se
  portugezi mund ta ndërrojë mendjen dhe t’i bashkohet ekipit të tij.

  “Jam takuar me Figon. Ai më ka thënë se ende nuk ka vendosur asgjë për të ardhmen e tij”, ka thënë Redknapp për Sportmediaset.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:53 am