Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo: La Liga më e mirë se Liga Premier

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldo: La Liga më e mirë se Liga Premier

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:15 pm  Cristiano Ronaldo beson se ekipet e La Liga do të t’i lërë
  prapa ekipet e Premier League, pas harxhimit masiv të Real Madridit
  gjatë kësaj vere.
  “Premier League është një garë shumë e
  mirë, por mendoj se liga spanjolle tash do të ketë ca më shumë kualitet
  për shkak të lojtarëve që arrijnë këtu”, ka thënë Ronaldo.

  “Të dyja ligat janë shumë të mira, por mendoj se me nënshkrimet e
  Florentino Perez liga spanjolle është më superiore në krahasim me atë
  angleze. Do të ketë një garë madhështore këtë vit në Spanjë. Të gjithë
  lojtarët kanë shumë kualitet dhe referët i mbrojnë lojtarët më shumë”,
  ka shtuar portugezi.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:48 am