Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Totti rinovon marrëveshjen me Romën

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Totti rinovon marrëveshjen me Romën

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:14 pm  Kapiteni i Romës, Francesco Totti, ka zbuluar se ai ka rinovuar
  marrëveshjen dhe tash do të jetë i lidhur me ekipin romak deri në vitin
  2014.
  “E kam rinovuar marrëveshjen për edhe katër vite dhe
  kam edhe një vit nga marrëveshja fillestare, andaj jam i lidhur me
  Romën deri në vitin 2014”, ka thënë Francesco Totti në konferencën e
  sotme të shtypit.

  “Pas fundit të përgatitjeve dhe rikthimit në Romë, unë edhe zyrtarisht
  do të nënshkruaj marrëveshje të re e cila do të zgjatë deri në vitin
  2014. Pa dallim të përforcimeve që do t’i sjellim, mendoj se do të jemi
  më të mirë se vitin e kaluar. Qëllimi gjithmonë është i njëjti, sigurim
  të pozitës që dërgon në Ligën e Kampionëve”, ka shtuar italiani.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:59 pm