Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Evertoni planifikon ofertë për Scholes

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Evertoni planifikon ofertë për Scholes

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:14 pm  Menaxheri i Evertonit, David Moyes, është duke planifikuar të bëjë ofertë për veteranin e Manchester United, Paul Scholes.Daily
  Star Sunday shkruan se Moyes dëshiron ta sjellë mesfushorin Anglez në
  Goodison Park, ku ai do të luante krahas tre ish-lojtarëve të United,
  Tim Howard, Phil Neville dhe Louis Saha.

  Scholes, 34-vjeçar, nuk është më një lojtar i rregullt nën urdhrat e
  Sir Alex Ferguson, dhe Moyes shpreson se do të mund ta transferojë atë
  duke i ofruar vend në formacionin startues.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:30 pm