Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Liverpool rikthen interesimin për Canën

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Liverpool rikthen interesimin për Canën

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:13 pm  Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, është rikthyer në garë
  për të marrë shërbimet e mesfushorit të kombëtares shqiptare Lorik
  Cana.
  Siç shkruan The Mirror, burime nga Franca kanë
  zbuluar se spanjolli vazhdon të kërkojë kapitenin e Olimpique
  Marseille, derisa përgatitet të humbasë mesfushorin Xabi Alonso, që
  mund të transferohet në Real Madrid.

  Klubi francez tashmë ka nënshkruar me dy mesfushorë të rinj, Lucho
  Gonzalez dhe Stephane M’Bia, dhe qëndrimi i Canës është vënë në dyshim.


  Ndërkohë klubi i fundit që ka shprehur interesim për Canën është kampioni i Bundesligës, Wolfsburg, që ka ofruar 7 milionë euro.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 5:10 pm