Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Share

  Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Fri Apr 17, 2009 7:53 am

  Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Emri i Programit: CALLWAVE FREE SMS Beta
  Madhesia: 10.7 MB (11,239,160 bytes)
  Punon: ne te gjitha Win XP
  Lajmerim-> Iu lutem perdoreni kete Widget Yahoo qe eshte brenda e mos e beni Update se me versionin e ri te Yahoo Widget e keni problem gjetjen e programit per SMS

  Me kete program ju duhet te regjistroheni me Nr te juaj dhe pastaj te logirateni me PIN dhe mund te dergoni cdo dite nga 10 SMS nese posedoni me shume se nje numer ateher mund te regjistroheni me Nr tjeter dhe mund te dergoni +10 SMS tjer ne dite me numer tjeter te telefonit, personit qe i dergoni iu del Nr i juaj, punon 100% dhe mund te beni Log Out qe smund te kyqet askush pa e ditur PINin qe ju e jepni sipas deshires.
  Pra sa numra te Vales keni ne perdorim aq Accounte mund te hapeni

  DOWNLOAD PROGRAMIN

  http://www.speedyshare.com/778671495.html


  ose  mediafire.com ?ammxaf0gde0

  tung

  Mesazh nga lira55 prej Sun Sep 20, 2009 4:50 am

  oj buku asadsd d

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga longar prej Sat Sep 26, 2009 6:44 am

  tung

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga egzon krasniqi prej Mon Feb 15, 2010 5:18 am

  tumg si je

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga egzon prej Sat Feb 20, 2010 7:29 am

  tung xon aje mir

  049646433

  Mesazh nga egzon prej Sat Feb 20, 2010 7:31 am

  tungtung

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga eli_18@live.com prej Tue Feb 23, 2010 12:21 pm

  tung si jeni si po kalon shlruni more sa te muni hehheh tung kaloi mir

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga egzon prej Thu Feb 25, 2010 4:59 am

  tung
  tung

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga diart prej Sun Mar 07, 2010 12:24 am

  tung diart a j mire a ka najsne

  Sponsored content

  Re: Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:34 pm