Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Van Gaal i hapur për largimin e Ribery

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Van Gaal i hapur për largimin e Ribery

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:08 pm  Franck Ribery ka thënë publikisht se dëshiron të transferohet
  te Real Madridi, ndërsa trajneri i Bayern Munichut, Louis van Gaal, nuk
  e mohon mundësinë që francezi të largohet nga Allianz Arena.
  I
  pyetur për mundësinë e kalimit të anësorit francez në Stantiago
  Bernabeu, trajneri holandez ka shpjeguar se për marrjen e një vendimi
  të tillë ndikojnë shumë faktorë.

  “Ka shumë faktorë që luajnë rol, duke filluar nga paratë. Ai nuk është
  i rehatshëm sepse spekulimet ndikojnë tek ai. Kemi folur për këtë gjë”.


  “Thashethemet nuk i bëjnë mirë Franckut, nuk i bëjnë mirë Bayernit dhe nuk më bëjnë mirë mua”, është shprehur Van Gaal për “Bild Am Sonntag”.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:13 am