Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fabiano dëshiron të kalojë te Milan

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Fabiano dëshiron të kalojë te Milan

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:07 pm  Agjenti i Luis Fabianos ka njoftuar se sulmuesi i Sevillas dëshiron të transferohet në San Siro.Braziliani
  i cili shkëlqeu në Kupën e Konfederatave është shënjestra kryesore e
  Milanit tani për tani, ndërsa agjenti i tij thotë se Fabiano dëshiron
  fanellën kuqezi.

  “Shpresoj që Jose Maria del Nido (presidenti i Sevillas) ta kuptojë
  anën humanë, dhe kjo është se lojtari dëshiron të shkojë te Milan”, ka
  thënë agjenti për “AS”.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:52 pm