Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo do ta bartë numrin 9?

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldo do ta bartë numrin 9?

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:07 pm  "AS" njofton se fanella e re e Cristiano Ronaldos do ta ketë numrin 9.Ka
  pasur shumë spekulime me numrin që do të bartë superylli portugez, pasi
  që numrat e tij të mëparshëm janë të zënë. Numrin 7 (Manchester United)
  e bart kapiteni Raul, ndërsa numrin 17 (Sporting Lisbon) e bart Ruud
  van Nistelrooy.

  Numri 9 është i lirë pas largimit të Javier Saviolas, dhe besohet se do
  të jetë pikërisht ky numër që do t’i jepet lojtarit më të mirë në botë
  për vitin 2008.

  Fanellën e Real Madridit me numrin 9 e ka bartur legjenda Alfredo Di
  Stefano, ndërsa gjatë tre sezoneve të tij në Bernabeu e ka bartur edhe
  superylli brazilian Ronaldo.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:54 pm