Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Edhe Eto’o në planet e Unitedit

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Edhe Eto’o në planet e Unitedit

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:07 pm  Njoftohet se Manchester Unitedi do të konkurrojë me rivalin e
  qytetit Manchester City për të siguruar shërbimet e sulmuesit të
  Barcelonës, Samuel Eto’o.
  News of the World
  shkruan se kamerunasi do të largohet nga Camp Nou këtë sezon, ndërsa
  nëse Djajtë e Kuq dëshirojnë ta angazhojnë atë, ai është pajtuar t’i
  zvogëlojë kërkesat e tij vetëm që të luajë në Old Trafford.

  City është shumë i interesuar për sulmuesin dhe i ka ofruar para të
  majme atij, mirëpo emri i Manchester Unitedit, mund të bëjë që
  kamerunasi të heqë dorë nga paga e lartë.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:29 am