Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Benzema të enjten në Bernabeu

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Benzema të enjten në Bernabeu

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:06 pm  Sulmuesi francez Karim Benzema shumë shpejt do të prezantohet
  si lojtar i Real Madridit, pasi me sukses i ka kaluar ekzaminimet e
  para mjekësore.
  AS” njofton se mjeku i Los
  Blancos, Juan Carlos Hernandez, ka udhëtar në Lion për ta përcjellë
  ekzaminimin mjekësor të lojtarit, i cili do t’i nënshtrohet dhe njëherë
  të njëjtit ekzaminim edhe në Madrid.

  Dhe nëse gjithçka shkon siç pritet, Benzema do të prezantohet në Bernabeu të enjten që vjen.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:09 pm