Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Pirlo preferon Atletico Madridin

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Pirlo preferon Atletico Madridin

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:06 pm  Mesfushori i Milanit, Andrea Pirlo, raportohet se ua ka bërë të
  ditur drejtuesve të ekipit se ai preferon të transferohet në Atletico
  Madrid më shumë se në Chelsea.
  Pirlo është një prej
  lojtarëve më të përfolur për largim në radhët e rosonerëve dhe
  vazhdimisht është lidhur me ribashkim me ish-trajnerin e tij Carlo
  Ancelotti te Chelsea.

  Por, sipas Marca, Pirlo do të preferonte më shumë një kalim në Atletico
  Madrid dhe arsyeja është fare e thjeshtë: ai beson se kualitetet e tij
  përshtaten më shumë në futbollin spanjoll.

  Po ashtu raportohet se drejt transferimit në kryeqytetin spanjoll lojtarin e nxit edhe dëshira e familjes.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:28 am