Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Bayern: Lucio dhe Luca Toni do të qëndrojnë

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Bayern: Lucio dhe Luca Toni do të qëndrojnë

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:05 pm


  Drejtori Sportiv i Bayern Munichut, Christian Nerlinger, ka
  thënë se mbrojtësi brazilian Lucio dhe sulmuesi italian Luca Toni do të
  vazhdojnë të jenë me gjigantin gjerman.
  Që të dy lojtarët
  publikisht deklaruan se dëshirojnë të largohen nga Alliaz Arena, por
  klubi gjerman duket se nuk dëshiron të heqë dorë nga shërbimet e tyre.

  Me ardhjen e Mario Gomez nga Stuttgarti, Luca Toni do të ketë edhe një
  konkurrencë për në formacionin startues, dhe pritet ai të rikthehet në
  Serie A.

  “Luca do të duhet të luftojë për pozitën e tij dhe Lucio po ashtu është
  në planet e trajnerit Louis Van Gaal”, ka thënë Nerlinger.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:38 pm