Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldinho: Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua

  Share
  avatar
  RimnicCk.
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldinho: Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua

  Mesazh nga RimnicCk. prej Sun Jul 05, 2009 2:05 pm  Ylli i Milanit, Ronaldinho, ka thënë se pavarësisht largimit të
  Kaka, kjo nuk do të ndryshojë asgjë në qëndrimin e tij ndaj ekipit
  italian.
  Me Kakan të larguar drejt Real Madridit pas gjashtë
  vitesh të kaluara në Milan, Ronaldinho sigurisht se do të fitojë më
  shumë kohë për paraqitje dhe rol më të rëndësishëm se në sezonin e
  kaluar.

  “Largimi i Kaka nuk më preokupon mua drejtpërdrejtë. Ai nuk është më me
  ne, por përgjegjësitë e mia nuk ndryshojnë, mbeten të njëjta”, ka thënë
  Ronaldinho për Il Corriere dello Sport.

  “Objektiv i imi me Milanin është të fitoj. Ne duam Ligën e Kampionëve.
  Nëse kam një sezon të shkëlqyeshëm, po ashtu do të rikthej vendim tim
  në kombëtare dhe do të jem protagonist në Kupën Botërore”, ka shtuar
  braziliani.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 8:59 pm