Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Baned userat ridrejto tek nje faqe tjter.?

  Share

  Baned userat ridrejto tek nje faqe tjter.?

  Mesazh nga TRo0PiX prej Wed Jul 01, 2009 6:02 am

  Nese deshironi qe antarve qqe ja beni baned kur te futen prap ne forum te ridrejtohen me ndonje web faqe tjter ate here veproni si me posht :?

  admincp < Styles & Templates

  Cito:
  tek linku editoni siten tuaj dhe tek

  ['usergroupid'] == 8"> e kqyrni sa asht Usergrup id i Baned grades tek shumica asht 8 nese nuk keni ndryshuar ju ndonje gje

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:07 am