Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Reyes drejt Romës

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Reyes drejt Romës

  Mesazh nga KosovaPower prej Tue Jun 23, 2009 9:47 am

  Dario Canovi, agjenti i Jose Antonio Reyes, thotë se klienti i tij mund t’i bashkëngjitet skuadrës së Romës.Sulmuesi
  i dikurshëm i Sevillas, Arsenalit dhe Real Madridit, i cili aktualisht
  luan me Benficën në formë huazimi nga Atletico Madridit, është në rrugë
  për ta gjetur një skuadër tjetër.

  “Ne po kërkojmë një skuadër për Reyes dhe ai mund të kalojë në Itali.
  Jemi duke pritur të sqarohen disa gjëra dhe pastaj do të takohemi me
  Romën”, ka thënë Canovi për 24oredisport.it.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:39 pm