Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Crouch nuk do të largohet nga Portsmouth

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Crouch nuk do të largohet nga Portsmouth

  Mesazh nga KosovaPower prej Tue Jun 23, 2009 9:46 am

  Agjenti i Peter Crouch ka mohuar spekulimet se sulmuesi anglez dëshiron të largohet nga Portsmouthi gjatë këtij afati kalimtar.28-vjeçari
  ka qenë i lidhur me ndonjë transferim të mundshëm te Blackburn Rovers
  dhe Sunderland, mirëpo agjenti i tij thotë se asgjë nga këto spekulime
  nuk është e vërtetë.

  “Nuk ka pasur oferta nga klubet tjera për Peter Crouch. Ai ka ende
  kontratë me Portsmouthin dhe planifikon të qëndrojë aty në sezonin e
  ardhshëm. Ai nuk dëshiron të largohet”, ka thënë Barnett për “The Portsmouth News”.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 9:02 pm