Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Malouda vazhdon me Chelsean

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Malouda vazhdon me Chelsean

  Mesazh nga KosovaPower prej Tue Jun 23, 2009 9:45 am

  Anësori francez Florent Malouda iu ka dhënë fund spekulimeve të
  cilat e lidhnin atë me një largim nga Stamford Bridge, duke nënshkruar
  marrëveshje të re dyvjeçare me Chelsean.
  Pas një pjese të parë jo të mirë, francezi shpërtheu në pjesën e dytë të sezonit, duke u shpërblyer edhe me marrëveshje të re.

  “Mund t’ju informoj se kam nënshkruar marrëveshje të re dyvjeçare me
  Chelsean. Do të mbetem. Do të thotë tash kam edhe katër vite në
  marrëveshjen time”, ka thënë Malouda.

  “E di se në secilin afat kalimtar ka shumë spekulime dhe shpresoj se me
  nënshkrimin e marrëveshje këto të ndalojnë”, ka përfunduar Malouda.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 7:06 pm