Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Santa Crus fton Tevezin në City

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Santa Crus fton Tevezin në City

  Mesazh nga KosovaPower prej Tue Jun 23, 2009 9:43 am

  Përforcimi i ri i Manchester Cityt, Roque Santa Cruz, shpreson
  se edhe argjentinasi Carlos Tevez do ta ndjekë shembullin e tij dhe do
  të transferohet te ky klub.
  Paguajani mbrëmë kompletoi
  tansferimin nga Blackburni në City për 17 milionë funte, ndërsa
  dëshiron ta ketë Tevez partner sulmi.

  “Nëse Tevez vjen, ai do të jetë një përforcim i madh për klubin.
  Shpresoj se Tevez do të vijë në Manchester City. Dëgjova se kjo mund të
  ndodhë dhe do të ishte e shkëlqyeshme”, ka thënë Santa Cruz.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:17 am