Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Deco shpreson të përfundojë në Inter

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Deco shpreson të përfundojë në Inter

  Mesazh nga KosovaPower prej Tue Jun 23, 2009 9:42 am

  Mesfushori i Chelseat, Deco, shpreson se këtë verë do të largohet nga Stamford Bridge për t’u transferuar në Inter.31-vjeçari
  kaloi një sezon jo të kënaqshëm në Chelsea, që kur arriti në Londër nga
  Barcelona, dhe nuk e fsheh dëshirën për t’u larguar dhe për t’u
  ribashkuar me Mourinhon te Interi.

  “Nuk jam i lumtur në Chelsea. Shpresoj se do të më lëshojnë të
  largohem. Do të ishte ideale të punoj sërish me Mourinhon”, ka thënë
  Deco.

  “Shpresoj se së shpejti do të finalizohet marrëveshja dhe nëse Ibra dhe
  Maicon mbeten, do të mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve”, ka përfunduar
  Deco.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:55 am