Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Wenger: Dua t’i mbaj të gjithë futbollistët

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Wenger: Dua t’i mbaj të gjithë futbollistët

  Mesazh nga KosovaPower prej Tue Jun 23, 2009 9:42 am

  Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se ai do të
  përpiqet t’i mbajë të gjithë futbollistët dhe të sjellë madje edhe një
  ose dy përforcime të reja për sezonin e ardhshëm.
  Verën e
  kaluar nga Arsenali u larguan Flamini dhe Hleb, por Wenger nuk dëshiron
  kjo të ndodhë edhe këtë verë. Edhe pse disa lojtarë lidhen me largim
  nga Emirates, ai shpreson se do të arrijë t’i mbajë ata.

  “I humbëm Hleb dhe Flamini verën e kaluar dhe duhej ta plotësonim atë.
  Por tash mund të themi se e ardhmja duket e ndritshme. Nuk dëshirojmë
  sërish të na ndodhë kjo, andaj dua t’i mbaj të gjithë futbollistët së
  bashku për sezonin e ardhshëm. Nuk dua të humb asnjë”, ka thënë Wenger.


  “Dua ta përforcoj përbërjen dhe kam shënjestruar një ose dy lojtarë.
  Por t’i identifikosh futbollistët dhe t’i blesh janë dy gjëra të
  ndryshme. Do të ishte mirë t’i sjellim përforcimet para fillimit të
  përgatitjeve. Nuk dua të pres deri në fund të gushtit”, ka shtuar
  francezi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:19 pm