Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Besiktas interesohet për Gudjohnsen

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Besiktas interesohet për Gudjohnsen

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:14 am

  Klubi turk Besiktas është duke kërkuar sulmuesin e Barcelonës, islandezin Eidur Gudjohnsen.Sulmuesi
  nuk gjeti hapësirë të mjaftueshme në sezonin e fundit te Barcelona,
  pavarësisht se arriti te të tre trofetë e vitit me klubin spanjoll, dhe
  pritet të largohet nga Nou Camp gjatë kësaj vere.

  Besiktas raportohet se është i interesuar për shërbimet e Gudjohnsen,
  ndërsa interesim ka shprehur edhe për sulmuesin e Evertonit, Louis
  Saha, si dhe atë të Newcastle United, Obafemi Martins.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:08 pm