Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Rijkaaard e dëshiron Huntelaar në Galatasaray

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Rijkaaard e dëshiron Huntelaar në Galatasaray

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:12 am

  Trajneri i ri i Galatasarayt, Frank Rijkaard, raportohet se
  dëshiron të sjellë në ekipin e tij të ri dy holandezë që tash luajnë në
  Spanjë.
  Ish-trajneri i Barcelonës dëshiron të marrë shërbimet e sulmuesit të Real Madridit Klaas-Jan Huntelaar.

  26-vjeçari u transferua në Real gjatë afatit kalimtar dimëror, dhe
  dështoi të shkëlqejë në Santiago Bernabeu nën drejtimin e Juande Ramos
  ndërsa duket se nuk është pjesë as e trajnerit të ri Manuel Pellegrini.


  Rijkaard thuhet se është i interesuar edhe për një holandez tjetër,
  sërish nga Madridi, por kësaj here nga Atletico dhe nga reparti i
  mbrojtjes, Johnny Heitinga.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:40 pm